Рубрики
Досуг и еда

Приємно пахнуть: в ботсаду на Печерську дозріли плоди "вовняних" троянд. фото

У Національному ботанічному саду імені Гришка дозріли плоди мохових троянд. Про це повідомлялось в ботсаду. Помилуватися плодами мохових троянд можна в спеціальному Саду троянд. Більшість кущів підготували до зими, але деякі види цілком нормально зимують, як, наприклад, ці мохові троянди. Схожі вони на шипшина.

— Вони відрізняються мохоподібних залозистими виростами на квітконіжках, особливо на чашечках квіток. При зростанні вони виділяють смолисті речовини, від чого сильно пахнуть. Кількість "моху" на трояндах варіюється у різних сортів, — відзначають в ботсаду.

Химерний "мох" особливо помітний, коли бутон розкривається. Крім того, ці ворсинки дуже м'які, а при дотику вони виділяють смолу, яка дає аромат, зовсім не схожий на традиційний запах троянди.


Довідка Vgorode


Розарій НБС відкрили в 1948 році, він є найбільшим в Україні. Загальна площа експозиційної ділянки становить 3,5 га і розплідника — 0,5 га. В експозиції представлено 23 види шипшини і 150 сортів найбільш перспективних садових груп троянд: чайно-гібридних, витких, грунтопокривних, мініатюрних, паркових.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де на цьому тижні безкоштовно пройти медобстеження: адреси

Пограбування банку на Русанівці: поліція затримала підозрюваних

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде