Рубрики
События

Скоро погуляєш: що нового буде в парку "Совки"

У Києві, в Святошинському районі триває капітальний ремонт парку "Совки". Про це повідомляє прес-служба "Київзеленбуду". На сьогодні, по периметру зеленої зони створили екомаршрут протяжністю майже два кілометри. Крім цього, в парку облаштували центральну алею з фібробетону, стежки з гравію між дерев, поставили сучасні лавки і урни для сміття.

Зараз тут продовжують монтувати систему освітлення. В рамках програми "Безпечна столиця" встановлять 51 камеру відеоспостереження і 10 сигнальних кнопок.

Центральним елементом вхідної групи буде сухою фонтан з різнокольоровою підсвіткою. На зимовий період фонтан консервується. По обидва боки від фонтану хвилями висадили спіральні лабіринти з туй і клумби.


Що таке сухий фонтан


Фонтан з живими водними струменями, але не має відкритого басейну. Зазвичай це вимощена площа, по якій гуляють люди, і прямо з під землі вилітає вода.

Комунальники зазначають, що з моменту створення парку територія ніколи не висвітлювалися. Під час капремонту уздовж центральної алеї, біля дитячих і спортивних майданчиків встановлено 85 опор з сучасним LED-освітленням. Планується встановити ще 92 опори.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: нотаріуси отримають право реєструвати шлюби і розлучення

Пограбування банку на Русанівці: поліція затримала підозрюваних

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде