Рубрики
События

Минуло шість років: Зеленський організовує зустріч зі студентами, які почали Майдан

Президент України Володимир Зеленський запросив на зустріч студентів, яких 6 років тому побили вночі на Майдані співробітники "Беркута". Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

— 6 років тому жорстоке побиття студентів "Беркутом" сколихнуло все суспільство. Їх було небагато. Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів або мандатів, не для того, щоб заробити політичні очки або дивіденди, а тільки заради одного — щасливого майбутнього для своєї країни. Вони і були тими ж романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники, — написав Зеленський.

Він зазначив, що сьогодні ми майже не згадуємо імен безпосередніх учасників тих подій, які "фактично змусили Україну прокинутися і стали відправною точкою великих перетворень".

— Де вони зараз? Чи залишилися в Україні? Чи отримали після Революції Переваги можливість управляти країною і втілювати зміни? Наступного тижня я дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, — повідомив Презідент.Істочнік:

Нагадаємо, силовий розгін протестуючих на Майдані стався вночі 30 листопада 2013 року. Близько 4 години ранку співробітники "Беркута" оточили активістів, переважно студентів, які ночували на Майдані, і розігнали їх, деякі були побиті. В результаті тих подій постраждали щонайменше 79 осіб.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: нотаріуси отримають право реєструвати шлюби і розлучення

Пограбування банку на Русанівці: поліція затримала підозрюваних

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде