Рубрики
Досуг и еда

Приходь подивитися: в Києві відкрили камерний кінотеатр

На Подолі, на вулиці Костянтинівській, 11 відкривається камерний кінотеатр КІНО42. Його створила "сім'я" фестивалю "86".

— КІНО42 — це місце для фільмів і глядачів, які втекли з порожніх залів закритих київських кінотеатрів і жвавих торговельних центрів, — пояснюють організатори.

Вони нагадують, що за останній рік в Києві припинили існування кінотеатри "Україна" і "Кінопанорама", а кінотеатр "Київ" змінив орендаря і не функціонує вже півроку.

Число "42" вказує на кількість крісел в кінотеатрі. Під час показів світло в залі принципово будуть включати тільки після титрів. Організатори планують показувати фільми кожен будній день по три вечірніх сеансу: з 17:00 до 22:00. У вихідні дні сеанси починатимуться раніше.

Перший показ відбудеться 4 грудня о 17:00. Судячи з анонсів на сайті, це буде документальний фільм "Історія зимового саду" (2018, Семен Мозковий) про павільйоні квітництва на ВДНГ.

Крім того, в грудні анонсовано документальний німецький фільм "Берлінський фейсконтрольнік" (Berlin Bouncer) 2019 про нічне життя Берліна. Також покажуть грузинську мелодраму "А потім ми танцювали".

Квитки можна буде придбати в касі кінотеатру і незабаром онлайн на сайті.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Погляд з іншого боку: як зараз виглядає кінотеатр "Київ"

Налітай: національний лоукостер розпродає авіаквитки до Чорної п'ятниці

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде