Рубрики
События

Киян запрошують безкоштовно пройти тест на ВІЛ: адреси

Сьогодні, 29 листопада, в Києві і восьми містах України стартувала акція "ВІЧ: НА: ВІЧ". Жителів столиці запрошують пройти онлайн-тест на ВІЛ через додаток або прийти в спеціальні пункти тестування. Про це повідомили на сайті благодійної організації "100% життя".

— Потрібно пам'ятати, що ВІЛ-статус — більше не вирок, а інструкція про те, як жити далі, — заявила під час презентації кампанії Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук.


Де можна перевіритися, 29 листопада


На Контрактовій площі, 29 листопада, з 11:00 до 13:00 можна буде перевіритися на ВІЛ за допомогою слинного тесту. Всі учасники акції отримають квиток на колесо огляду.


Де можна перевіритися, з 1 грудня


Вже з 1 грудня, з 11:00 по 14:00, кияни зможуть пройти анонімне безкоштовний тест на ВІЛ у спеціально обладнаних наметах біля гіпермаркетів:

— вулиця Велика Окружна, 4 (Києво-Святошинський район, Петропавлівська Борщагівка);

— проспект Степана Бандери, 23;

— вулиця Берковецька, 6.

Крім того, всі бажаючі зможуть пройти онлайн-тест можна за допомогою оновленого додатка HIV Test. Кожен, хто зробить це з 1 по 14 грудня, отримає футболку Fight For Life, екоторбу або стікерпак від організаторів. У додатку також є перелік пунктів безкоштовного тестування та інтерактивна карта з найближчими локаціями.

Як раніше повідомляв Vgorode , 1 грудня в усьому світі відзначається День боротьби з ВІЛ та СНІД. Уже традиційно киян закликають перевіритися на ВІЛ та СНІД. Зробити такий експрес-тест жителі зможуть безкоштовно і абсолютно анонімно в зручний час і протягом всього року, в кабінетах довіри. Адреси цих кабінетів можна подивитися тут .

Повідомляє Вгороде