Рубрики
События

Погляд з іншого боку: як зараз виглядає кінотеатр "Київ"

Городянам показали, як зараз виглядає кінотеатр "Київ". Після експертизи влади міста з'ясували, що ця будівля зараз знаходиться в аварійному стані і його не можна використовувати за призначенням, передає прес-служба КМДА.

Минулий орендар не вкладав необхідні гроші в його ремонт, так що відвідувачі кінотеатру автоматично були в зоні ризику. Серед іншого, дах знаходиться в критичному стані, на цокольному поверсі на стелі знайшли цвіль, пожежні виходи виявилися замуровані, протипожежної системи в будинку немає, а в підвалі вже руйнуються несучі конструкції.

Міський голова Віталій Кличко особисто приїхав з комісією на місце і оглянув приміщення. Він зазначив, що кінотеатр ремонтуватимуть і приведуть в належний стан.

Ще він нагадав, що минулий орендар сплачував місту 47 тисяч гривень. А новий, згідно з договором, приносить в бюджет Києва близько 2 700 000 гривень. При цьому кінотеатр не переходить в приватні руки і є муніципальною власністю. Профіль він теж не поміняє — тут будуть проводити тільки кінопокази і кіноподії.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Привітай шопоголіка Макара: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде