Рубрики
Досуг и еда

6 способів зайняти дитину на вихідних

Vgorode поцікавився, які заходи відбудуться на вихідних в Києві і можуть бути цікаві дітям.

Події для дітей для 23-24 листопада:


Кіно "Лючія, таємниця падаючих зірок"


Колібрі Лючія, пінгвін Джеймс і білий ведмідь Потап відправляються в космос на кораблі "Поляріс", щоб вирішити загадку падаючих зірок. Ці "камені світла", захоплюючі і загадкові, їх дуже інтригують. Герої вивчають північне сяйво, Місяць, пояс астероїдів і комету, щоб дізнатися їх походження. А також знаходять відповідь на головне питання: хто, жартуючи, кидає каміння на Землю з космосу?

Коли: 30 листопада, 14:00, 16:00

Де: ВДНХ

Адреса: пр. Академіка Глушкова, 1

Скільки коштує: 120 гривень


Наукове шоу "Сухий лід"


Київський театр "Тисячоліття". В арсеналі чимало дивних спецефектів, димлять-вируючих колб з кольоровою рідиною, захоплюючих і пізнавальних експериментів!

Коли: 30 листопада, 15:00, 17:00

Де: Kinder Club

Адреса: просп. Петра Григоренка, 23

Скільки коштує: 200 гривень


Вистава "Червона шапочка і вогненний півень"


Наш герой — старенький вогнегасник дядечко Хоп, все життя відважно боровся з вогнем, рятував людей, звірів, хати й ліси! Незважаючи на те, що тепер він на пенсії, Хоп знайшов для себе шляхетне заняття — разом із забавним котом Мявчіком, вони ведуть Гурток для юних пожежних! Розповідають, як не допустити небезпечної ситуації, і як вести себе в разі пожежі!

Коли: 30 листопада, 12:00

Де: Новий український театр

Адреса: Михайлівська вулиця, 24 Ж

Скільки коштує: 150 гривень


Квест "Ендермір майнкрафт"


Запрошуємо дітей від 5 років на квест тривалістю 1,5 години. Нас чекає полювання на павуків, зустріч з Ендерменом, портал в світ і багато цікавих пригод.

Коли: 1 грудня, 14:00

Де: Голосіївський парк імені М.Т.Рильського

Адреса: вулиця Генерала Родимцева


Майстер-клас з гончарства


Це спосіб познайомитися з традиційним ремеслом своїх предків, зануритися в романтичну пригоду і створити щось справді цінне власними руками. Професійний гончар відкриє вам секрети своєї справи, навчить користуватися спеціальним інструментом — гончарним кругом. За допомогою майстра ви зможете своїми руками перетворити звичайний шматок глини в унікальний виріб, зліпити чарівну посуд.

Коли: 30 листопада — 1 грудня, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Де: Арт-студія "Ліхтарик"

Адреси: вул. Бастіонна, 5 а


Вистава "Алі-Баба"


Тут можливо все, тут відбуваються чудеса! Бідний брат може стати багатим, а багатий — поплатитися за свою жадібність. Печера, яка зберігає величезні багатства, відкривається за допомогою чарівних слів, а хитрі розбійники обирають місцем схованки … звичайні горщики.

Коли: 1 грудня, 11:00, 13:00, 17:00

Де: Театр ляльок на лівому березі Дніпра

Адреса: вул. Миропільська, 1

Скільки коштує: 70 гривень

Повідомляє Вгороде