Рубрики
Досуг и еда

Рейтинг кінопрем'єр цього тижня: що дивитися в кінотеатрах з 28 листопада по 5 грудня 2019

Vgorode подивився, які фільми виходять в прокат на цьому тижні і розсортував по їх рейтингу.


той, що біжить по лезу


Рейтинг IMDB: 8.1 / 10

Триллер. США, Великобританія, Гонконг, 1982 р

Режисер: Рідлі Скотт

В ролях: Харрісон Форд, Рутгер Хауер, Шон Янг

Лос-Анджелес, листопад 2019 року. Четверо реплікантів (штучно створених людей) втекли з космічної колонії на Землю. Зрозуміти їх мотиви, а потім знищити наказали недавно відновленому біжить по лезу Ріку Декарда. Тепер йому потрібно знайти кілька реплікантів в шестимільйонна місті, звучить зовсім непросто. Але він і не здогадувався, що вони самі його шукають, щоб знищити, адже Декард єдиний, хто може їх вистежити. І репліканти сильніше, швидше, витривалішими звичайної людини … Зустріч з реплікантів для Декарда поставить одне складне питання: хто ж насправді людина, а хто продукт виробництва?

[Embedded content]


Дієго Марадона


Рейтинг IMDB: 7.7 / 10

Документальний. Великобританія, 2019 р

Футбольний гігант, клуб "Наполі", ніколи не вигравав великих турнірів. Їх фанатична підтримка не мала собі рівних ні в пристрасті, ні в розмірах. Нікого так не боялися. Але як же вони жадали успіху … 5 липня 1984 Дієго Марадона перейшов в Неаполь за рекордний гонорар, і протягом семи років там панував справжній пекло. Знаменитий футбольний геній і самий неблагополучний місто Європи ідеально підходили один одному. Одночасно благословенний і проклятий футболом, харизматичний аргентинець швидко привів Неаполь до свого першого титулу. Це було втілення мрії. Але була і ціна … Дієго міг робити все, що йому заманеться, поки він творив чудеса на полі, але коли з його гри зникла магія, він став майже бранцем міста.

[Embedded content]


абатство Даунтон


Рейтинг IMDB: 7.7 / 10

Драма. США, Великобританія, 2019 р

Режисер: Майкл Енглер

У ролях: Меттью Гуд, Меггі Сміт, Елізабет Макговерн

Ласкаво просимо в абатство Даунтон — таке миле і затишне містечко. Як і де-небудь ще в Англії, люди тут живуть розміреним життям, ведуть світські бесіди. Ми говоримо, звичайно ж, про аристократів. У простого народу зовсім інші турботи, але зараз зовсім не про них. Що їм до того, що в Даунтон приїде сам правлячий монарх! До цього прийому потрібно ретельно підготуватися. Кожен кущик, кожен куточок в будинку повинні виглядати настільки ідеальними, наскільки це тільки можливо. Скільки подій потрібно підготувати, навчити всьому потрібного прислугу. Турбот у кожного члена аристократичної сім'ї більше нікуди! Але ж хтось цей прийом вирішив використовувати для того, щоб вбити монарха …

[Embedded content]


Вальхалла: Тор Рагнарек


Рейтинг IMDB: 7.4 / 10

Триллер. Швеція, Данія, Норвегія, Ісландія, 2019 р

Режисер: Фенар Ахмад

В ролях: Роланд Мюллер, Дульфі Аль-Джабурі, Сесілія Лоффредо

Запитайте у будь-якого з скандинавів що таке "Рагнарок", і вони без секунди роздумів дадуть Вам вичерпну відповідь. Але якщо в двох словах — це кінець світу, коли великі боги Асгарда битимуться в смертельному бою з древніми велетнями з Йотенхейма. Всі знають, що тоді станеться, адже це визначено долею. Всі бояться дня, коли ж це станеться … І ось син Локі, вовк Фенрир втік. Якщо велетні знайдуть його, Рагнарек без жодних сумнівів настане. Асгардци готові вступити в цей останній бій з усіма силами, навіть не гребуючи допомогою простих людей з Мидгарда. Двоє смертних пліч-о-пліч з Тором і Локі готові зробити неможливе — змінити те, що має статися. Але чи реально це?

[Embedded content]


Ціна правди


Рейтинг IMDB: 6.8 / 10

Триллер. Україна, Великобританія, Польща, 2019 р

Режисер: Агнешка Холланд

У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард

Валлійського журналіста Гарета Джонса завжди тягнуло до найнебезпечнішим людям на цій планеті. Він уже брав інтерв'ю у самого Гітлера, і ось зараз, в 30-і роки ХХ століття мріє про інтерв'ю з Йосипом Сталіним. Для цього хлопець прилетів до Москви і готовий усіма різними способами домогтися цієї події. Пробувши якийсь час у СРСР, Гарет познайомився з ще однією журналісткою на ім'я Ада Брукс. Вона-то йому і відкрила очі на той світ, який вважається радянської утопією — постійні репресії, вбивства, цензура і Голодомор. Тоді Гарет йде на найнебезпечніший крок у своєму житті — він пише статтю про трагедію українського народу, яка викриває сталінський режим. Радянські спецслужби шукають спосіб, щоб журналіст замовк, а молодий письменник Джордж Оруелл взяв цю інформацію в основу свого роману "Скотний двір".

[Embedded content]


21 міст


Рейтинг IMDB: 6.5 / 10

Триллер. США, 2019 р

Режисер: Брайан Кірк

В ролях: Чедвік Боузман, Сієнна Міллер, Тейлор Кітч

Його батько стояв на боці порядку в Нью-Йорку, і помер, захищаючи це місто. Тепер хлопець виріс і сам став детективом поліції, який береться за будь-які справи. Принциповим для нього став останній випадок — вісьмох полісменів вбили, коли ті приїхали на виклик по пограбуванню. Вісім добре озброєних чоловіків були просто розстріляні як на бойні. Щоб зловити вбивць, детектив йде на крайні заходи — він наказує патрулювати Гудзон, все тунелі з Манхеттена, метро та перекрити двадцять один міст, який пов'язує острів з іншими боро Нью-Йорка. Все це замикає вбивць і детектива на одному шматку землі — їм просто нікуди буде подітися. Це буде справжнє полювання, тільки поки незрозуміло, хто мисливець, а хто жертва.

[Embedded content]


Весільний рік


Рейтинг IMDB: 5.3 / 10

Комедія. США, 2019 р

Режисер: Роберт Лукетіч

У ролях: Сара Хайланд, Тайлер Джеймс Вільямс, Анна Кемп

Існують люди, які просто не створені для серйозних стосунків, і тим більше для шлюбу. Мара, фотограф, яка живе в Лос-Анджелесі, вважає себе саме з таких. Навіть коли дівчина зустріла вельми привабливого хлопця на ім'я Джейк, провела з ним вечір і зав'язала непогані відносини, її думка не змінюється. Правда, її друзі мають зовсім іншу думку — в цьому році Мару чекає цілих 15 весіль, на які вона вже отримала запрошення. Та й Джейк готовий до серйозних стосунків … Разом з ним дівчина і відвідає всі ці пишні заходи, де вона своїми очима побачить, що таке молода пара на порозі шлюбу.

[Embedded content]

Повідомляє Вгороде