Рубрики
События

Культовий ректор Михайло Поплавський сьогодні ювіляр — 70 років

28 листопада культовому ректору виповнюється 70. Михайло Поплавський точно знає, як стати успішним, багатим і відомим українцем. Ми зібрали деякі Лайфхак цього дивного українця, який зробив себе сам.

Народний артист України на власному прикладі доводить, що немає нічого неможливого.


Вкладайте в свою справу душу і серце


— Для того, щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно вкласти в нього всю душу і серце. Чи не гроші, не інвестиції, не бажання заробити — а вкласти себе! Свою кар'єру я починав з нуля, без спонсорів і меценатів. Простий хлопець з українського села, я щиро хотів залишити після себе добрі справи на землі. Не бійтеся виділятися з натовпу, з сірої маси. Ставайте орлами і орлиця!


Гумор, спорт і секс рухають світом


— Без гумору жити неможливо. Гумор, спорт і секс рухають світом. Гумор — це комунікація, спорт — це здоров'я, секс — це задоволення. Живіть по максимуму собі на втіху. Ось зараз у мене йде підготовка до ювілейного концерту "Я — Українець!", Який відбудеться 3 грудня у Палаці спорту. І мені потрібно схуднути на 8-10 кг. Тому щоранку у мене — холодний душ, швидка ходьба — 5 тисяч кроків, іноді чашечка кави, вранці і ввечері плаваю. Чи не сам (сміється).


Коли вийшов на сцену — це був шок


— Потрібно бути впевненим у своїх силах і своїх проектах. Коли я вийшов на сцену з "Юним орлом" — це взагалі був шок. Це "теорія стресу" на практиці. Чим більше журналісти критикували, а глядачі обговорювали мої виступи, тим більше людей цікавилося Інститутом культури. А коли звертали увагу, бачили, що вуз розвивається, що це вже новий потужний університет і з колишнім "кульком" у нього немає нічого спільного. "Співаючий ректор" став найяскравішою і дієвою рекламою Київського національного університету культури і мистецтв.


Співаю про рідне і близьке


— Я співаю про те, що було близько все: про Україну та українців, про рідну землю, мамі, сина, рідному селі, любові, на якій тримається світ. Навіть про дорогих серцю звичаї або побут: вареники, сало, борщ, кропиві, куме, лазні. Про все, що гріє душу, про близьку і рідну.

Хтось із журналістів сказав, що Михайло Поплавський — це оптиміст в песимістичній державі. Маю велику надію, що я не один такий. Вірю в людей, вірю в студентів. Упевнений, 26 років моєї роботи в університеті — підтвердження того, що я дію правильно.


"Юний орел" — пісня мого життя


— "Юний орел" — це фактично програмна пісня життя Михайла Поплавського. Вона проста, добре заходить. "Іди навпростець, від сердець до сердець, а Якщо не підеш навпростець, буде повний … капець" (сміється). Потрібно розуміти в піснях прихований піар. Анекдоти — це теж піар. Є багато анекдотів про Поплавського і компанію. Ось один з них. Журналіст запитує Поплавського: "Михайло Михайлович, кажуть, ви спите зі студентками вашого університету?" А Михайло Михайлович відповідає: "Хіба з ними заснеш!". Якщо немає скандалу про Поплавського, значить, я не те роблю. Скандал — це піар.

З днем народження, Михайло Михайлович! Залишайтеся таким же оптимістом і трохи диваком, як ви самі себе іноді називаєте! Красивих вам емоцій, ненудної життя і нехай Поплавський на сцені завжди буде вау!

Повідомляє Вгороде