Рубрики
События

ДТП з Миколою Кулебою: що зробили з аварійною ділянкою дороги

В "Укравтодорі" планують побудувати транспортну розв'язку на перехресті між Вівчарями і Гатне. Саме на цій ділянці сталося ДТП, в якому постраждав уповноважений президента України з прав дітей Микола Кулеба та його двоє синів, а також водій мікроавтобуса Volkswagen. як повідомляє "Сегодня", роботу світлофора на небезпечному перехресті вже змінили.


Що кажуть в поліції


У поліції кажуть, що з приводу зміни роботи світлофора їм нічого невідомо.

— З приводу роботи світлофора потрібно звертатися до тих, хто обслуговує цю міжнародну трасу, тим, хто встановлював цей світлофор. В рамках кримінального провадження ми обов'язково до них звернемося, і вони нам повинні повідомити про роботу світлофора всі деталі — справний він був чи ні. Все це буде додано в кримінальне провадження, — повідомили в поліції Київської області.


Версія "Укравтодору"


В "Укравтодорі" кажуть, що на перехресті постійно відбуваються ідентичні ДТП, коли водії не бачать сигнал світлофора.

У підрядної організації, яка обслуговує даний світлофор повідомили, що вже змінили роботу світлофора на небезпечному перехресті в Чабанах.

— Ми вже відрегулювали роботу світлофора, встановили додаткові попереджувальні дорожні знаки і навіть змінили дорожню розмітку. Встановили близько 10 попереджувальних знаків, щоб водіям було зрозуміло, по яким смугах йде рух автомобілів. Раніше вони рухалися по крайній лівій смузі прямо і наліво, а зараз — тільки наліво. Це створювало небезпеку для тих, хто виїжджав зі вторинних доріг — Гатне і Чабанов, — розповів Юрій Коваль, представник підрядної організації з обслуговування даного світлофора.

Він додав, що світлофор в Чабанах вже працює в більш безпечному режимі з учорашнього дня. До резонансного ДТП він теж працював нормально, але в іншому режимі.

— Він пропускав більше транспорту в напрямку траси Одеса — Київ і це було в пріоритеті, а виїзди з вторинних напрямків не були в пріоритеті. Тепер роботу світлофора переключено на вторинні напрямки і розвороти, а направлення на Київ і Одесу трохи "притиснули". Ні, пробок через це не буде, але вже так швидко, як раніше, там не проїдеш. Роботу світлофора змінили вчора, він деякий час не працював, але після обіду його включили, — пояснює Юрій Коваль.

В "Укравтодорі" впевнені, що на такий жвавої автомагістралі міжнародного значення налагодженням роботи світлофора проблему не вирішити. Це можливо лише за умови будівництва на перехресті в Чабанах зручною і безпечною транспортної розв'язки. Поки що невідомо, у скільки обійдеться її будівництво.

— На місці небезпечного перехрестя в Чабанах потрібно будувати нову транспортну розв'язку. Підготовка документації та проведення тендерів забере у нас як мінімум півроку. Сама транспортна розв'язка будуватиметься за кошти МФО — міжнародних фінансових організацій, — пояснили в "Укравтодорі".

Відзначимо, що на цьому перехресті світлофор іноді вимкнений зовсім або працює тільки на жовтий сигнал. Яким чином там буде реалізовано будівництво розв'язки поки неясно, так як з боку Гатне біля траси вже встигли побудувати висотку.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в машині з Кулебою їхали не пристебнутими два сина 10-річний Єлисей і 19-річний Тимофій . У поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Мінування мосту Метро: чому знову перенесли суд над Олексієм Бельке

Компанія Apple позначила Крим частиною Росії: реакція МЗС України

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде