Рубрики
События

Мінування мосту Метро: чому знову перенесли суд над Олексієм Бельке

Колишнього військовослужбовця Олексія Бельке, який 18 вересня погрожував підірвати міст Метро в Києві, відправили на судову психолого-психіатричну експертизу. Про це в Facebook повідомив його адвокат Масі Найєм.

— Розгляд апеляційної скарги у справі Олексія Бельке знову не відбудуться. Олексія вже перевезли до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи, — йдеться в повідомленні.

Найєм додав, що раніше розгляд апеляційної скарги переносили кілька разів. Перше засідання мало пройти 24 жовтня, але тоді Апеляційний суд не вийшов на відеозв'язок з підсудним і засідання перенесли на 5 листопада. Друге засідання також не відбулися через те, що суддя Глиняний В.П. пішов у відпустку і не попередив про це захист. Розгляд апеляції повинні були провести 14 листопада, але в той день вже сам адвокат мінера запізнився і засідання перенесли на 27 листопада.

І ось, 27 листопада зустріч не відбулася через те, що Бельке відправили на проведення судової психолого-психіатричної експертизи.

— Це слідча дія на підставі постанови суду, з яким ми згодні. Але захиснику не повідомили про часу, коли його будуть перевозити, — повідомив адвокат.

Наступне судове засідання має відбутися 9 грудня о 11:45.

Нагадаємо, у вересні Бельке захопив міст Метро і погрожував підірвати його. Пізніше, глава МВС Арсен Аваков попросив дати Бельке шанс і призначити мінімальне покарання.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Будь в курсі: які трамваї працюватимуть за скороченим режимом

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде