Рубрики
События

Компанія Apple позначила Крим частиною Росії: реакція МЗС України

Компанія Apple почала позначати в додатку "Погода" анексувати Крим частиною Росії. Глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко та посольство України в США поскаржилися керівництву компанії і закликали виправити некоректну позначення. Про це повідомляє "УНН".

— Дозвольте мені пояснити все, висловлюючись вашою термінологією. Уявіть, що ви кричите про те, що ваш найлютіший ворог вкрав ваші дизайн та ідеї, роки роботи і частина серця, але комусь начхати на вашу біль. Ось що відчуваєш, коли ви називаєте Крим російською землею, — написав Пристайко в своєму Twitter.

Глава МЗС України порадив Apple займатися високими технологіями і розвагами, а не глобальної політикою.

На зміни в позначенні Криму також відреагувало Посольство України в США.

— Ми припускаємо, що українці не будуть вдячні Apple в День подяки. Давайте все нагадаємо Apple, що Крим — це Україна і він знаходиться під російською окупацією, а не під її суверенітетом, — написало Посольство.

Першим про зміни приналежності півострова повідомив глава комітету Держдуми Росії з безпеки і протидії корупції Василь Піскарьов.

— Apple внесла свої поправки в географічні назви суб'єкта — Крим і міста федерального значення — Севастополя. Назви приведені у відповідність з Конституцією РФ, — написав він.

Нагадаємо, що в квітні 2018 року депутати Держдуми звернулися в російське підрозділ Apple з вимогою виправити приналежність Криму на карті. Тоді, в травні, компанія внесла зміни в програму «Карти», але в "Погоді" Крим залишався українським.

Apple впровадила зміни відповідно до нових стандартів про спірні території — згідно з правилами, приналежність відображається відповідно до політики країни. Тому якщо зайти в сервіси компанії з території України, Крим буде відображатися частиною України.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Будь в курсі: які трамваї працюватимуть за скороченим режимом

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде