Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Замість підземного: біля станції метро "Університет" може з'явитися наземний перехід

У Києві біля станції метро "Університет" може з'явитися наземний пішохідний перехід через бульвар Тараса Шевченка. Про це в Facebook повідомляє "Центр організації дорожнього руху". Його планують зробити на перехресті з вулицею Пирогова замість існуючого підземного переходу або в якості альтернативи.

— Громадськість періодично піднімає питання облаштування наземного пішохідного переходу через бульвар Тараса Шевченка. Ми підтримуємо таку ініціативу, адже наземний перехід спростить рух пішоходів і, що особливо важливо, — зробить більш комфортним пересування по місту людей маломобільних груп. Наземне сполучення між станцією метро, ботанічним садом і зупинкою громадського транспорту в цілому підвищить пішохідну привабливість столиці, — йдеться в повідомленні.

У Центрі повідомляють, що фахівці вже працюють над схемою для реалізації цього проекту з можливістю збереження зелених насаджень на бульварі Тараса Шевченка. Після відповідного розпорядження голови КМДА і виділення коштів комунальне підприємство візьме на себе функцію замовника необхідних для облаштування робіт.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Будь в курсі: які трамваї працюватимуть за скороченим режимом

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде