Рубрики
События

"Кращий мій подаруночок": що за велосипед презентували Володимиру Зеленському в Естонії

Вчора, 26 листопада, президент України Володимир Зеленський отримав особливий подарунок від президента Естонії Керсті Кальюлайд. Вона під час офіційного візиту глави України в Естонію йому вручила електровелосипед Ampler Stout.

Vgorode дізнався, що це за "залізний кінь", на якому тепер буде їздити глава держави.


Що за подарунок


З боку "кінь" схожий на звичайний велосипед "Україна", але він електричний і має безліч переваг. Компанія Ampler була заснована в Талліні в 2014-му році. Її творці хотіли зробити електровелосипед, вага якого буде менше вже представлених на ринку моделей.

Варто двоколісний 2490 євро і доступний в двох кольорах — Pine Green і Graphite Grey — і двох розмірах для людей різного зросту (170-185 сантиметрів і 185-200 сантиметрів). Важить транспорт 17,2 кілограма, а проїхати на ньому можна в середньому 70 кілометрів без підзарядки в залежності від рельєфу місцевості. При цьому розганяється він до 25 кілометрів на годину.

Дизайн велосипеда можна назвати лаконічним, але всередині нього знаходяться потужні деталі: акумулятор (48 V 336 Wh LG), 10-ти швидкісна трансмісія, гальмівна система групи Shimano Deore T6000 і електродвигун типу "мотор-колесо (250 W).

Спеціальна система датчиків на педалях аналізує зусилля "їздця". Так, двигун допомагає автоматично, але відчуття їзди на класичному велосипеді не пропадає.

Родзинка Ampler Stout полягає не тільки в його "начинку", але і зовнішню складову. Власники можуть встановити спеціальне мобільний додаток і управляти режимами роботи свого велосипеда за допомогою одного кліка. Ще в ньому зручно аналізувати свої поїздки.

Повідомляє Вгороде