Рубрики
События

Питань багато: стало відомо, які є претензії до "дому-монстру" на Подолі

Скандально відомий "будинок-монстр" на Подолі загрожує не тільки архітектурному вигляду району, а й його жителям. як повідомили в КМДА, це небезпечне будова для всіх купили в ньому квартиру.

За словами радника мера Києва Максима Бахматова, забудовник порушив норми безпеки і не врахував ступінь вогнестійкості, згідно зі звітом ГСЧС. Зовнішні стіни облицьовані пінопластом. Так що будь-яка подія може загрожувати і сусіднім будинкам.

До того ж, на верхніх поверхах будинку квартири не можуть розташовуватися. Це повинні бути апартаменти квартирного типу, де не передбачені приміщення загального призначення. Там могли б розташовуватися готелі або хостели, але не житлові квартири.

Верхні поверхи можна демонтувати, але рішення повинні прийняти в Господарському суді Києва. За словами експертів-забудовників, якщо цей будинок заселити повністю — він впаде в метрополітен.

Відзначимо, що справа по "дому-монстру" розглядається ще з грудня 2014 року. Тоді Київрада звернулася до суду з позовом на ТОВ "Пателі Лізинг" з вимогою знести надбудовані поверхи.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Отримай відповідь: скільки сосен заготовили для новорічної ялинки на Софійській площі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде