Рубрики
События

Скандал на Русанівці: жителі масиву проти ресторану, який побудували замість водокачки

Ресторан River Grill, який знаходиться на столичній Русанівці, виявився в зоні гучного скандалу. Ресторанний питання буде розглянуто на засіданні комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку і запобігання корупції. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

Згідно з матеріалами комісії, місцеві жителі стурбовані діями забудовників на Русанівській набережній, 3.

— Замість капітального ремонту і будівництва нової водокачки, яка планувалася поруч зі старим будинком, відбулося капітальне будівництво із захопленням паркової території в радіусі 50 метрів від старої водокачки. Стара будівля водозабірної станції перебудували під кафе-ресторан River Grill, який почав роботу 14-травня 2019, — розповідають автори листа, адресованого голові профільної комісії.

будівля ресторану

будівля ресторану

За словами жителів Русанівки, відбулася зміна цільового призначення споруди і порушення чинного законодавства. Будівництво в межах паркової зони є порушенням Водного кодексу, який забороняє будь-які роботи в межах 100-метрової захисної смуги водойми (Русанівської затоки, що впадає в Дніпро).

Жителі стверджують — у них є інформація, що ніяких дозволів або погоджень на зливи та офіційне підключення ресторану в каналізацію "Київводоканал" не надавав. За словами авторів листа, з ресторану River Grill протягнули трубу до Дніпра.

Водокачка побудована на Русанівці в 1959 році для подачі води на промислові об'єкти Дарницького району. Цей стратегічний об'єкт не підлягає приватизації.

стара водокачка

стара водокачка

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Отримай відповідь: скільки сосен заготовили для новорічної ялинки на Софійській площі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде