Рубрики
События

Потрапив в десяточку: Андрій Шевченко увійшов до рейтингу кращих тренерів збірних з футболу

Тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко посів восьме місце в рейтингу кращих тренерів збірних, отримавши 41 бал. Про це повідомляється на сайті Міжнародної федерації футбольної історії і статистики.

З таким результатом Шевченко перевершив результат екс-наставника збірної Олега Блохіна, який в 2005 році набрав 28 балів і посів 10 місце.


Хто зайняв перші сім місць


Перше місце з 112 балами в рейтингу зайняв тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш. У 2016 році він привів команду до перемоги на Євро-2016. Друге і третє місця дісталися наставникам бразильської збірної (Тита, перемога на Кубку Америки) і команди з Бельгії (Роберто Мартінес, тимбронза не чемпіонаті світу в 2018 році). Четверте місце належить тренеру французької збірної Дідьє Демаші, п'яте — наставнику команди з Алжиру Джамель Бельмаді. Шосте і сьоме місце зайняли тренера англійської та італійської збірної Гарет Саутгейт і Роберто Манчіні.

За Андрієм Шевченком же йдуть тренера футбольної команди з Перу, Мадагаскару і Катару. У рейтинг також потрапив Олександр Петраков, тренер юніорської збірної України. Після перемоги на чемпіонаті світу U-20 він зайняв 19-е місце.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Стрілянина на Борщагівці: потерпілий сусід вперше розповів про своє самопочуття

Отримай відповідь: скільки сосен заготовили для новорічної ялинки на Софійській площі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде