Рубрики
События

Отримай відповідь: скільки сосен заготовили для новорічної ялинки на Софійській площі

Поки на Софійській площі приступили до монтажу головної новорічної ялинки країни, в Поташнянському лісництві під Житомиром розповіли, з чого ж вона буде складатися. як передає "Укрінформ", ялинку складуть з 400 спеціально відібраних сосен.

Відправлять дерева в Київ уже на цьому тижні. Для ялинки заготовили 400 сосен різних розмірів — від метра до чотирьох в висоту. Їх вирубували протягом трьох днів, а вік їх — від двох до десяти років. Замовник спочатку дав діаметр труби з каркаса ялинки, так що стовбури всіх сосен вимірювали.

Дерева відсортовані і промарковані кольоровими стрічками в залежності від висоти. Блакитна висить на тих, що досягає 2,5 метрів, жовта — на двометрових, а зелена — на триметрових.

У цьому лестнічестве займалися постачанням дерев для головної ялинки в період з 2003 по 2005 роки. На території, площею 700 гектарів, ростуть понад 400 тисяч новорічних ялинок.

Як писав Vgorode , 26 листопада на Софійській площі почали монтувати каркас головної ялинки країни. Висота новорічної красуні — 30 метрів, запланований вага — 100 тонн. Ялинку зберуть з гілок сосни та ялиці, привезених Вінницької та Житомирської областей. Вона буде прикрашена 4 км гірлянд і 1000 іграшками у вигляді цукерок.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Стрілянина на Борщагівці: потерпілий сусід вперше розповів про своє самопочуття

Привітай Порфирія і Аристарха: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде