Рубрики
События

Жарт і пародія: Серьога прокоментував чутки про новий кліп з NEMONATIKом

Український виконавець Поліграф ШарікоOff, відомий також як Серьога, прокоментував новину про його новому кліпі з чоловіком, схожим на MONATIKа. За словами артиста, в відео насправді "засвітився" двійник Дмитра — саксофоніст Віталій.

Поліграф опублікував в своєму Instagram-акаунті новий комічний ролик. За сюжетом, на вулиці біля афіші туру Серьоги варто той самий Віталій, грає на саксофоні "Чорний бумер" і зазиває людей на концерт. До нього під'їжджає артист і вирішує допомогти в цій справі.

Артист заявив, що кліп "Мільйон переглядів за день" був пародією і жартом, які він часто знімає. А Віталій дуже схожий на MONATIKа, тому його постійно зупиняють на вулиці і просять автографи.

— У нього, може, особисте життя налагодилося тільки коли Монатік популярним став, — зазначив Серьога.

Ще співак розповів, що після піднятого шуму йому навіть подзвонив MONATIK з Америки, після чого довелося переписати титри під опублікованим кліпом. Тепер там буде прямо вказуватися — NEMONATIK.

Саксофоніст, до речі, поїде разом з Поліграфом в ювілейний тур по Україні.

Я не розумію, чого всі так переполошилися? У деяких журналістів почуття гумору пропало або що? Все це, на перший погляд, виглядає як тролінг Монатика. Але це тільки на перший погляд. Є такий гумористичний жанр, друзі мої, називається ПАРОДИЯ. Кожен заробляє як може, я ось пісні співаю так жартую з народом, кому-то КВН, кому-то comedy, а кому — теплі зустрічі з Поліграфом. Я поїхав зараз в тур на двадцять з гаком міст — де у мене весело і жваво продаються квитки. І я для промо знімаю комічні ролики такі короткі і ось навіть кліп. Ну зняв я в кліпі мужика з бородою і в капелюсі, який на Діму схожий здалеку, але так він такий від народження, йому що руки на себе накласти і не жити тепер? Ну був би у мене знайомий, схожий на Джастіна Бібера або там, подруга, схожа на Марув — я б їх узяв. Це бог зробив цю людину, а не я. Така ось божественна іронія. Так цей Віталій по вулиці спокійно пройти не може: автографи беруть, Селфі з ним роблять. У нього, може, особисте життя налагодилося тільки коли Монатік популярним став. Погодьтеся, це смішна знахідка сама по собі. Замість того, щоб оцінити моє почуття гумору, ви такий хай підняли. Мені Монатік з Америки аж подзвонив. Загалом, рішення моє таке: щоб ніхто нікого ні з ким не плутав — я титри в Ютьюб зараз перепишу і вкажу прямо: NEMONATIK. І всі питання зняті. Але кинути людину просто так на вулиці я вже не можу. І з Херсона починаючи, з сьогоднішнього дня тобто, NEMONATIK буде зі мною виступати на сцені! Треба дати йому шанс стати великим артистом! У нього геть тепер навіть свій аккаунт в інстаграме є — @nemonatik_official. А ви самі вирішуйте. У кого є гроші на Монатика — ходіть на Монатика. У кого є почуття гумору — купуйте квитки на теплі зустрічі з Поліграфом !!! Всім позитиву !!!

публікація від Поліграф ШарікOFF (@Poligrafofficial) 26 Лис 2019 в 2:19 PST

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Отримай відповідь: чому сміттєві баки в Києві занадто швидко переповнюються

Переїжджає: лоукостер Buta Airways літатиме з аеропорту "Бориспіль"

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде