Рубрики
События

Поскаржся на швидкість інтернету: Мінціфри запустило новий онлайн-сервіс

Міністерство цифровий трансформації запустило онлайн-сервіс, за допомогою якого українці зможуть протестувати швидкість інтернет-з'єднання. Про це повідомили на сторінці відомства в Facebook.

— Сьогодні ми запускаємо сайт broadband.gov.ua — це прототип майбутньої карти інтернет-покриття України. На сайті кожен користувач може розповісти, чи є у нього інтернет і з якою швидкістю він працює, — йдеться в повідомленні.


Як дізнатися швидкість


Швидкість з'єднання визначається автоматично. Для цього потрібно зайти на сайт і пройти SpeedTest зі свого комп'ютера або смартфона. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані.

Крім того, Мінціфри зібрало офіційну статистику по підключенню до інтернету українських шкіл і пропонує вчителям, учням, батькам, а також операторам інтернету залишати відгуки про реальну ситуацію з інтернетом в школах. В якості однієї зі своїх завдань чиновники називають бажання провести інтернет в закладу, де взагалі немає доступу до всесвітньої павутини, і забезпечити високу швидкість з'єднання в школах, які вже підключені до мережі.

Мінціфра і далі планує збирати офіційну статистику по підключенню соціальних об'єктів до інтернету. На черзі лікарні, ділянки поліції, бібліотеки і т.д. І цю інформацію також планується перевіряти, як і дані про підключення в школах. Таким чином Мінціфра розраховує отримати достовірну інформацію про реальний покритті і зможе на її основі приймати зважені рішення.


Навіщо


Це зроблено метою, щоб користувачі інтернету поліпшили якість доступу в своєму регіоні, а оператори отримували дані для розширення і вдосконалення своїх мереж.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде