Рубрики
События

Отримай відповідь: чому сміттєві баки в Києві занадто швидко переповнюються

Співробітники КП "Київкомунсервісу" поскаржилися на безвідповідальних власників закладів через велику кількість сміття. як розповіли комунальники, городяни часто скаржаться їм, що сміттєві баки занадто швидко заповнюються і відходи не відразу вивозять з двору.

Виявилося, що причина цього криється в недбайливих юрлічностях. Зокрема, комунальники провели обхід разом із Шевченківською РДА та представниками еко-ініціативи Kyiv Green City в центрі міста. Саме тут знаходиться велика кількість кафе, ресторанів, готелів, салонів краси і кіосків, які "підкидають" своє сміття у двори житлових будинків.

Все тому, що для них існує окремий тариф для утилізації відходів — 234,22 гривні за кубометр. Найхитріші компанії вирішили економити і створювати видимість, що сміття у них нібито немає. У той же час через "підкинутого" сміття доводиться ставити додаткові контейнери в таких місцях і вивозити сміття за рахунок міста.

Наприклад, з 321 юросіб 12% уклали договір з "Київкомунсервіс", 13% користуються послугами інших перевізників, а решта 75% — не платять за вивіз сміття або відмовилися надавати інформацію. Тільки лише в Шевченківському районі вивезення сміття обходиться місту в один мільйон гривень у місяць.

Фото: Київкомунсервіс

Фото: Київкомунсервіс

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Повідомляє Вгороде