Рубрики
События

Безкоштовно і анонімно: киян звуть перевіритися на ВІЛ. адреси

1 грудня, у неділю, в усьому світі відзначається День боротьби з ВІЛ та СНІД. Уже традиційно киян закликають перевіритися на ВІЛ та СНІД.

Зробити такий експрес-тест жителі зможуть безкоштовно і абсолютно анонімно в зручний час і протягом всього року. Досить відвідати кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Крім того, напередодні Дня боротьби з ВІЛ, КГЦ СНІДу у співпраці з ГО проведуть виїзну акцію обстеження на ВІЛ-інфекцію. Відбудеться вона 30 листопада, в суботу, біля станції метро "Шулявська", з 10:00 до 15:00.


Про ВІЛ і СНІД


Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) інфікує клітини імунної системи, руйнуючи або порушуючи її функції. Інфікування вірусом призводить до прогресуючої деградації імунної системи і, в результаті, до "імунодефіциту".

Синдром набутого імунодефіциту (СНІД) — це термін, який застосовується до найостанніших стадій ВІЛ-інфекції. Для нього характерна поява будь-яких з більш ніж 20 смертельних інфекцій або пов'язаних з ВІЛ видів раку.

Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначали в 1988 році за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про чуму ХХ століття.

Важливо знати, що ВІЛ не є вироком: своєчасне виявлення і лікування є запорукою повноцінного тривалого життя.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Отримай відповідь: чому сміттєві баки в Києві занадто швидко переповнюються

Переїжджає: лоукостер Buta Airways літатиме з аеропорту "Бориспіль"

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде