Рубрики
События

Швидше, легше і більш сучасною: glo ™ випустила нову лінійку комплектуючих

На правах реклами.

Ця продукція призначена для повнолітніх осіб, які вживають тютюн або нікотин.

В Україні почали продавати нову лінійку систем нагрівання тютюну glo ™ . Компанія British American Tobacco презентувала два стильних і сучасних продукту нового покоління — glo ™ nano і glo ™ pro.


Що новенького


glo ™ pro не змусить користувача довго чекати початку сеансу і порадує сучасним дизайном і більш насиченими смаковими відчуттями. У той же час девайс glo ™ nano привертає ультратонкий і максимальною легкістю в порівнянні з основною лінійкою glo ™ series 2.0.


Додали "начинок"


Не забули подбати і про дизайн пачок тютюнових стіків для пристроїв glo ™. Вони стали більш стильними та яскравими. Незабаром їх представлять на українському ринку виключно під брендом neo ™ *.

В асортименті вражаюче розмаїття: від полюбилася традиційної класики Rich Tobacco, освіжаючого ягідного смаку Dark Fresh, цитрусового Citric Mix і ягідного пропозиції з капсулою Boost Red до трьох новинок. Серед них — м'який Creamy Tobacco, стіки з капсулою Boost Scarlet з фруктово-карамельним смаком і Boost Royale з ягідним міксом смаків.


Що таке glo ™


glo ™ — це інноваційна технологія нагрівання тютюну, розроблена в якості альтернативи стандартним сигарет. В аксесуарах тютюн не згорає, а лише нагрівається. Так що користувач не буде страждати від їдкого диму, попелу ** або неприємного запаху *** на руках та одязі. При цьому смак і властивості тютюну нікуди не зникають.

Дана технологія забезпечує на 90-95% менше токсинів ****, в порівнянні з димом звичайної сигарети.

Компанія British American Tobacco багато років інвестувала і продовжує вкладати кошти в дослідження і розробку продуктів-альтернатив традиційним сигарет, усвідомлюючи всю відповідальність бізнесу перед споживачами. Так і були розроблені смарт-технологія нагрівання тютюну glo ™ ** і никотіносодержащие продукти для перорального споживання

При цьому на місці розробки не варті. Лінійка glo ™ постійно вдосконалюється.


Надшвидкісний glo ™ pro


Пристрій glo ™ pro працює на основі технології "індукційний нагрів". Простими словами — стіки в ньому нагріваються швидше за інших пристроїв glo ™. При цьому температура всередині девайса glo ™ pro досягає 280 градусів, що забезпечує більше насичення тютюновим смаком.

А ще користувачеві дали більше можливостей для індивідуальних налаштувань використання. Наприклад, в режимі Boost стик нагрівається за 10 секунд, а в режимі Standart — протягом 20 секунд. При цьому сеанс триватиме 3 і 4 хвилини відповідно. Заряджається пристрій біля 90 хвилин, після чого його можна використовувати послідовно до 20 разів *****.

Порадує він і своїм ергономічним дизайном в чотирьох кольорах — чорному, шампань, фісташкове і блакитно-блакитному.

До речі, в обох девайсах glo ™ nano і glo ™ pro порти зарядки розташувалися на бічній стороні. Так що вони можуть стояти вертикально, поки підключені до мережі.

[Embedded content]


Ультратонкий glo ™ nano


У порівнянні з попередньою версією лінійки glo ™ series 2.0 mini, новинка зменшена на 40%. Можна сміливо заявити, що сьогодні glo ™ nano є найтоншим продуктом цієї торгової марки.

Його розміри становлять 9,5х3,2х2,1 сантиметрів, а вага 61 грам. Так що його буде зручно носити навіть в кишені. Модники можуть радіти, оскільки девайс представлений в чотирьох яскравих кольорах — червоному, блакитному, синьому та білому.

Незважаючи на інноваційність, glo ™ nano дуже легко використовувати. На ньому всього одна кнопка. Девайс нагріває стик протягом 40 секунд, а заряджається він близько 90 хвилин. При цьому використовувати його можна послідовно вісім разів без підзарядки *****.

[Embedded content]


Трохи про стіках


Величезна увага приділили формулою стіків neo ™, завдяки яким користувач буде відчувати особливий тютюновий смак і неповторну палітру смаків. Стіки поєднують преміум-фільтри, висококласний тютюн і варіанти з капсулою.

В Україні тільки тютюнові стіки neo ™ мають капсулу і використовуються для девайсів з технологією нагрівання тютюну glo ™. Незабаром нові стіки neo ™ можна буде знайти на прилавках, а дизайн їх пачок поступово буде замінюватися на більш стильний і яскравий.

__________

* Табакосодержащіе вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

** Чи не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою при курінні. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

**** Порівняння диму від палаючого тютюну в стандартній сигареті формату 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloTM проводиться по 9 типам шкідливих речовин, употреблденіе яких Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити. Це не обов'язково означається, що даний продукт є меньше шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

***** При повністю зарядженій батареї і може відрізнятися в залежності від поведінки користувача, а також різних умов. Наприклад, холодні погодні умови і інтенсивність використання може впливати на кількість сесій.

Повідомляє Вгороде